Over Solarif

 Solarif is een wereldwijde onafhankelijke gespecialiseerde adviseur voor elk aspect van de zonne-energie.

Een one-stop-shop voor verzekeringen, kwaliteitsborging, matching en financiering.

Solarif’s geschiedenis

In 2009 richtte Harry Wolkenfelt Solar Insurance & Finance op. Met zijn bedrijf wilde hij de risico’s van een investering in een zonnestroominstallatie zoveel mogelijk reduceren en de opbrengsten van de installatie veiligstellen om zodoende financiering van een zonnestroominstallatie eenvoudiger en makkelijker te maken.

In het begin was Solar Insurance & Finance vooral actief in België. Dat kwam doordat daar de aanschaf van zonnestroominstallaties werd gestimuleerd door groencertificaten, een specifieke subsidie.  Meerdere landen besloten subsidies te verstrekken om duurzame energie, waaronder zonnestroom, te stimuleren. Dit zorgde voor een internationale markt waardoor Solar Insurance & Finance steeds meer internationale klanten kreeg in een groeiend aantal landen. Sindsdien is Solar Insurance & Finance uitgegroeid tot een toonaangevende wereldwijde verzekeringsspecialist voor solar verzekeringen.

Sinds 2015 draagt Solar Insurance & Finance de nieuwe naam Solarif.

Solarif

Business Activiteiten

Solarif Insurance beschermt, als onafhankelijk verzekeringsagent, PV-installaties en hun opbrengsten tegen schade en verlies middels verzekeringen. Gedegen kennis van zowel de zonne-energiemarkt als verzekeringen, gecombineerd met en uitgebreid mondiaal verzekeringsnetwerk, garandeert de beste verzekeringsoplossing voor elke PV-installatie.

Solarif Risk Management bevordert de verkoop van zonnepanelen en omvormers. Producten, gecertificeerd door Solarif, staan voor kwaliteit en kunnen uitgebreider worden verzekerd, ondersteund aan de fabrieksgarantie, waarbij de garantie zelfs in geval van insolventie kan worden gewaarborgd. Dit maakt een PV-project beter financierbaar.

Solarif Matchmaker begrijpt de specifieke mogelijkheden en behoeften van de PV-industrie en converteert die kennis op professionele en discrete wijze naar kansen, waardoor meerwaarde ontstaat voor projectontwikkelaars, investeerders, EPC-contractors en geldschieters.

Solarif Project Finance helpt PV-projecten te structureren, analyseren en beoordelen en regelt projectfinanciering of herfinanciering.

Meer informatie over de businessactiviteiten van Solarif Group leest u in onze brochure.

Ons team

Harry Wolkenfelt

Harry Wolkenfelt
Oprichter / CEO
Solarif Group

harry@solarif.com

 

Monique Vink

Monique Vink
Officemanager
Solarif Group

monique@solarif.com

 

Jacqueline Holman

Jacqueline Holman
Communicatie en Compliance
Solarif Group

jacqueline@solarif.com

 

Debbie Bouchard

Debbie Bouchard
Financiële administratie
Solarif Group

debbie@solarif.com

 

Marc van Woesik

Marc van Woesik
Controller
Solarif Group

marc@solarif.com

 

Nudar Esshak

Nudar Esshak
Manager
Insurance

nudar@solarif.com

 

Jolanda Pijlman

Jolanda Pijlman
Accountmanager
Insurance

jolanda@solarif.com

 

Vincent Driessen

Vincent Driessen
Accountmanager
Insurance

vincent@solarif.com

 

Arjen van Hijum

Arjen van Hijum
Support
Insurance

arjen@solarif.com

 

Charlie Read

Charlie Read
Support
Insurance

charlie@solarif.com

 

Rami Ghebrekidus

Rami Ghebrekidus
Consultant
Risk Management

rami@solarif.com

 

Bram Broshuis

Bram Broshuis
Projectmanager
Matchmaker

bram@solarif.com

 

Jaap Drejer

Jacob Drejer
Partner
Project Finance

jacob@solarif.com

 

con manetas

Con Manetas
Partner
Solarif Australia

con@solarif.com

 

Aldric

Aldric Benjamin Z. De Leon
Partner
Solarif Philippines

aldric@solarif.com 
solar panel insurance

Werken bij Solarif?

 

Vacatures

Op dit moment hebben wij geen openstaande vacatures.

Stage lopen of afstuderen bij Solarif

Ben je geïnteresseerd in een stage of lijkt het je leuk om bij ons af te studeren? Stuur je CV met een korte motivatie naar support@solarif.com. Wie weet maken we binnenkort dan kennis met elkaar om de mogelijkheden te bespreken. Vergeet niet de periode en de duur van jouw stage of afstudeeropdracht te vermelden.